Teknologji

09/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint IPhone 4, bllokohet alarmi i zgjimit në 2011-n IPhone ka shkaktuar probleme për përdoruesit në ditët e para të vitit të ri 2011. Mësohet se sistemi i alarmit të IPhone 4 ka ngecur, për shkak të një bllokimi në program dhe ka sjellë shumë probleme për përdoruesit. Shumë përdorues mësohet se janë zgjuar më vonë se sa duhet dhe kjo jo për shkak të natës së gjatë të ndërrimit të viteve. Alarmi dështoi që të binte edhe të dielën, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of