Teknologji

22/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Arrin pasuesi i Galaxy S Samsung bëri lajmërimin për pasuesin e smartphone më të popullarizuar me Android – Galaxy S. Celulari i ri do të paraqitet në Barcelonë një ditë para hapjes së Mobile World Congress, më 13 shkurt. Me mbishkrimin “Evolution is Fate”, Samsung na përgatit për evolucionin që do të sjellë ky smartphone. Edhe pse asgjë nuk është konfirmuar, pritet Super AMOLED me ekran më të madh dhe procesor më të shpejtë sipas të gjitha gjasave me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of