Teknologji

30/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Edhe një telefon i mençur në serinë LG Optimus Duket se LG së shpejti do të shtojë edhe një telefon të mençur në linjën e saj Optimus. Detajet dhe të dhënat e modelit të ri LG Optimus Me P350 tashmë janë publikuar në internet. LG Optimus Me P350 do të vijë me versionin e Android 2.2 Froyo, ekran të ndjeshëm në prekje, rezolucion prej 320 x 480 dhe kamerën me 3 megapiksel. Specifikat e tjera të modelit të ri […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of