Teknologji e re per 2008

15/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Nga Irma Metra Viti i Ri nis me shpresat e tegjithëve për njevit metemirese ai qekaloi. Nis me shpresën se ndoshta gjërat e lëna për gjysmedo tepërfundojnemiree ato qedo tenisin do ju japin shumemetepër vetëkënaqësi. Nis me shpresën se puna do teecememirekëtevit, nuk do teketeshumeprobleme dhe priten suksese temadhe. Kështu pra, nepërgjithësi, pavarësisht se si fillon apo mbaron viti i kaluar, tegjitheshpresojnetearrijnetendjehen memirenevitin pasardhës, sepse tetillejanenjerëzit, gjithmoneduan meshumë. Gjithsesi këtevit mireështeta nisim me lajme tepërgjithshme si gjithmonenga bota e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of