Teknologjia e fundit ne Shqiperi

12/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Nese jeni te apasionuar pas fjales me te fundit te teknologjise, rrjeti i dyqaneve Neptun Shops ne Shqiperi ka shtuar gamen e produkteve, qe mund t’i beni tuajat ne çdo kohe. Mendoni çfare ju pershtatet me shume ne stil dhe ne karakter dhe beni zgjedhjen e duhur. Stil me shkelqimin e kristaleve Ne nje lidhje sensacionale ndermjet Philips-it dhe Swarovski-t ju mund te gjeni nje teknologji te re nen emrin “Kristale aktive”. Eshte nje USB ne forme zemre, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of