Telefonia celulare drejt teknologjise se fundit

16/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Landa Grembi, Koordinatore e projekteve ne Departamentin e Shitjeve-Biznes, AMC Tregu i telefonisë celulare qëndron përherë në krye të zhvillimeve teknologjike. Sa shpejt hyjnë risitë në tregun shqiptarr AMC është kompania e parë celulare në Shqipëri dhe një nga operatorët e parë celularë në rajon. Ne kemi filluar veprimtarinë tregtare në vitin 1996, kur telefonia e lëvizshme ishte ende risi në botë. Përdoruesve shqiptarë të kësaj telefonie u janë ofruar nga AMC shërbimet SMS, MMS, sekretari telefonike, internet nëpërmjet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of