Telekomunikacionet: Drejt Broadband-it

09/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintRaporti i Deloitte Central Europe per 500 kompanine me te medha ne rajonin e Europes Qendrore e Lindore perqendrohet dhe ne sektorin e telekomunikacioneve. Cilat jane menyrat per te lene pas kete treg te mbingopur Tregu për shërbime në sektorin e telekomunikacionit shfaqet i mbingopur, ndaj kompanitë që operojnë në këtë sektor po mundohen të gjejnë mënyra për të lëvizur përpara. Tashmë që komunikimi nëpërmjet zërit në Europën Qendrore ka arritur kulmin, ku çdo banor i çdo rajoni ka një […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of