Tendenca e Zeze

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Shoqëria Sagem Communication ka prezantuar së fundmi një lloj të ri të telefonit të lëvizshëm, quhet "Sagem my850V", një telefon elegant dhe i mbushur me stil që përmbush karakteristikat më të mira të një modeli GSM në lidhje të gjatë me bandën EDGE e 3G. Sagem my850V ka përmasa 96x49x16mm dhe peshon 95 gram. Duke vëzhguar stilin e ndërtimit arrin të kuptosh finesën moderne dhe stilin urban. Përdorimi i materialeve të ndryshme nënvizon përkushtimin teknologjik dhe stilistik, fryt i […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of