Tendence: Stili turk i vilave

05/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Magdalena Alla “Vetem 15 minuta pasi dal nga puna e gjej veten ne mes te gjelberimit dhe paqes. Ne shtepine time dua te jetoj sikur jam çdo moment me pushime. Pa pasur nevoje te shkoj larg, dua qe çdo gje ta kem aty”. Keto jane standardet e kerkuara sot per vendbanimin individual apo kolektiv qofte ai. Qe po i mundesojne komplekset e reja me vila, qe po ndertohen edhe ne Shqiperi. Moda e re po ‘fryn’ per te plotesuar […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of