“Tepricat në rrjet, pa asnjë përfitim. Efekti i humbjes te biznesi, më i lartë”

03/08/2020 9:29 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintStavri Thano, Menaxher i Përgjithshëm UNI-COM sh.a.   Kalimi i tepricave të energjisë në rrjet pa asnjë përfitim, edhe pse në hapat e parë të miratimit të udhëzimit, ishte një zgjidhje e mirë që duhej të ishte e përkohshme. Zgjatja e këtij afati, ku biznesi dhe familjarët marrin zero lekë nga tepricat, është humbje e investimit të tyre, që zgjat kohën e kthimit. Stavri Thano, Menaxher i Përgjithshëm UNI-COM sh.a., shprehet se kjo humbje është më e madhe te bizneset, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of