“Thirrja e dytë IPARD, 94 milionë euro dhe mekanizma lehtësues”

18/11/2019 11:55 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Frida Krifca, kreu i Agjencisë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural   Agjencia për Zhvillim Bujqësor dhe Rural është një ndër aktorët kryesorë që ka informuar dhe ndihmuar në përthithjen e fondeve IPARD. Çfarë interesi kanë pasur këtë vit gjatë nisjes së thirrjes së dytë të fondeve IPARD? Ndihem e vlerësuar për konsideratën e shprehur për institucionin që drejtoj. Jemi përpjekur të bëjmë maksimumin për të arritur absorbimin e fondeve IPARD, për t’i injektuar këto fonde në zhvillimin e bujqësisë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of