Tirana, Beogradi dhe Shkupi, si qendra të inovacionit në rajon

29/06/2020 9:17 AM 0 komente

Çfarë mund të mësojnë vendet në zhvillim nga liderët e inovacionit në një botë post-COVID-19?   Nga Irid Bufi Në muajt e fundit janë shkruar shumë artikuj në lidhje me ndikimin që COVID-19 do të ketë në qeverisje, bizneset dhe shoqëritë tona. Kuptohet se vëmendja është fokusuar në shërbimet shëndetësore, luhatjet e bursave, regresi ekonomik dhe efektet e paimagjinueshme që virusi po shkakton në jetën tonë të përditshme. Por a nuk do të ishte interesante për një moment ta hiqnim […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of