Top 10 e vëllezërve futbollistë më të kushtueshëm të të gjitha kohërave

21/06/2019 5:13 PM 0 komente

Më poshtë renditja e përgjithshme e vëllezërve futbollistë me vlerën më të lartë në treg

 

 

 

 

1. Thorgan dhe Eden Hazard: 125, 5 milionë (25,5 dhe 100 milionë)

 

2. Florentin dhe Paul Pogba: 105,5 milionë (500 mijë dhe 105 milionë)

 

3. Theo dhe Lucas Hernandez: 104 milionë (24 dhe 80 milionë)

 

4. Gonzalo dhe Federico Higuain: 91,3 milionë (90 dhe 1,3 milionë)

 

5. Jordan dhe Romelu Lukaku: 88,7 milionë (4 dhe 84,7 milionë)

 

6. Digão dhe Kakà: 67,5 milionë (500 mijë dhe 67 milionë)

 

7. Johan dhe Anthony Martial: 60,8 milionë (800 mijë e 60 milionë)

 

8. Anton dhe Rio Ferdinand: 56 milionë (10 dhe 46 milioni)

 

9. Kolo dhe Yaya Touré: 48,7 milionë (18,7 dhe 30 milionë)

 

10. Uros dhe Nemanja Matic: 47,7 milionë (3 dhe 44,7 milionë)

 

Burimi: Corriere dello Sport

 

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of