Toshiba netbook me disk SSD

08/02/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Toshiba ka rifreskuar netbook-un e vet me emrin NB100. Risi ne oferte eshte SSD-ja prej 64 gigabajt ne vend te disqeve klasike me pllaka rrotulluese, te cilet jane paraqitur me shpesh ne boten e ‘netbook’-eve. Modeli i ri bart shenjen dalluese NB100HF. Shfrytezimi i SSD-se me shpejtesi te rritur te qasjes se te dhenave sjell dhe periudhen me te madhe te autonomise, kohezgjatje te baterise se deklaruar ne 5 ore. Ne vend te sistemit operativ Windows XP, i cili […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of