Tre elemente qe ju bejne te parezistueshem per punedhenesit

14/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNe nje treg te veshtire pune, cdo punekerkues ka nevoje te gjeje nje rruge qe te dallohet nga turma. Cfare e ndan madheshtoren nga e mira dhe e ben nje kandidat te vecante te forte per ta kaluar keter Shpesh, ajo eshte nje nga keto tri gjera. Aftësia për të provuar vlerë Aftësia për të provuar vlerë do të thotë të prezantoheni si një komunikues i shquar ose një udhëheqës efektiv. Më tej, këtë fakt dallues duhet ta  mbështetni me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of