Tregti ne internet

03/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Green Market, tregu shqiptar i produkteve bujqesore shqiptare. Nisma qe u prezantua ne konferencen Kombetare “Burimet Natyrore Shqiptare” Importuesve te produkteve ushqimore, apo edhe eksportuesve tashme nuk do t’u duhet te konsultojne faqe interneti vetem ne gjuhe te huaj per te gjetur oferten me te mire te treg. Tregtia e produkteve bujqesore dhe atyre ushqimore ne internet flet prej pak kohesh edhe ne gjuhen shqipe. Ashtu si ne shume faqe te vendeve te huaja, prodhuesit shqiptare […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of