Tregtia me pakicë

21/09/2020 11:24 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Elektroshtëpiaket   “Neptun” mbetet tregtuesi më i madh i produkteve elektroshtëpiake dhe elektronike në vend. Në vitin 2019, të ardhurat e “Neptun” ishin 7.1 miliardë lekë, pothuajse të pandryshuara nga një vit më parë. Në raportin e aktivitetit, kompania shpjegon se volumet e shitjes mbeten në nivelin e një viti më parë (rreth 58 milionë euro), të ndikuara nga dy ngjarje të njëpasnjëshme tërmeti në shtator dhe nëntor. Për shkak të kësaj ngjarjeje shkatërruese, kompania vlerëson një humbje prej […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of