Tregtia me pakicë, rikuperimi deri në fund të 2021

29/06/2020 9:07 AM 0 komente

Flet CEO e Grupit Balfin, Edlira Muka   CEO e Grupit Balfin, Edlira Muka, duke dhënë një këndvështrim më të gjerë mbi të gjitha industritë, tha se rikuperimi i pasojave të pandemisë do të ndodhë gjatë dy viteve të ardhshme. Ajo tha nuk mund të flasim për rikuperim të një periudhe të kaluar, por për ringritje në ritmet e konsumit dhe ekonomisë në nivelet e rritjes ku ishim. Duke u nisur nga vlerësimi që bëjmë sot, në këto kushte, për […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of