Tregu i keqshfrytezuar

29/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Irma Metra Sa shfrytezohet teknologjia ne Shqiperi. Problemet me koston dhe cilesine e sherbimit te internetit. Nevoja per te zhvilluar kritiken teknologjike Aspak i rastesishem, por sigurisht nje fakt i paparashikuar eshte perdorimi i madh i internetit qe po sundon ne te gjithe Shqiperine. Ky fenomen nuk eshte vene re vetem ne kryeqytet por kudo… Hapja e qendrave te internetit eshte shtuar ne menyre te konsiderueshme vit pas viti ne Shqiperi. Tashme pothuajse te gjithe, nese nuk jane […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of