Tregu i zyrave. Qiratë më të larta në Ballkan, edhe për pak kohë

23/10/2017 5:33 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintEdhe pse çmimi i zyrave është rritur në gjashtëmujorin e parë të 2016-s, oferta për mjedise të biznesit ka rritur sipërfaqet e pazëna të zyrave. Sipas analizës së Colliers International, masterplani i miratuar dhe plani për ndërtimin e kullave në qendër të Tiranës do të kenë ndikim direkt në tregun e zyrave në afat të gjatë dhe të mesëm, për ofertën dhe çmimin. Si janë aktualisht çmimet dhe cilat janë projektet që do të shtojnë ofertën për zyra në Tiranë… […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of