TRENDS 2021/ Marian Salzman: nëse do të dimë të reagojmë, mund të krijojmë një botë që funksionon më mirë për të gjithë.

28/12/2020 11:21 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Në një kohë kur duhen bërë bilancet e vitit që po mbyllet, e gjithë bota i ka sytë drejt parashikimeve. I tillë ishte 2020, ku mes vështirësive që solli, na ndryshoi dhe stilin e jetesës, ndoshta përgjithmonë. Për të mos rënë pre e mendimeve negative dhe pasigurisë që na rrethon, Marian Salzman, këtë vit më tepër se përherë i ka kushtuar më shumë kohë e rëndësi parashikimeve të saj. Si një Trend spotter (identifikuese e trendëve), zëvendëspresidentja e Komunikimit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of