Tri mbijetosh nje papunesie afatgjate

06/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pak vite më parë, një pezullim do të nënkuptonte një ndarje të fortë dhe rreth dy muaj të shpenzuar për të gjetur një angazhim të ri, mund të ishte një zhgënjim, por për pjesën më të madhe të atyre që mbetën pa punë shihej si një pengesë e mposhtur. Në këto kohë, të bëni një lëvizje të gabuar do të thotë të nxirrni nga sirtari rezymetë dhe të shkoni nëpër intervista pune për gjashtë muaj deri në një vit, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of