Turizem me syze gri

20/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTe huajt po e shohin Shqiperine si nje destinacion rekzotikr, duke e vleresuar si rhot spotr, ndersa operatoret shprehen deri-diku pesimiste lidhur me pritshmerite e sezonit. Konkurrenca mes rajonit sa vjen e behet me e ashper, ne nje kohe kur tashme po flitet jo per numra, por per cilesi Nga Elona Bedalli (Gusmari) Ngjarjet e janarit dhe zgjedhjet vendore në maj duket se do të lënë gjurmë në këtë sezon turistik, që më shumë se me gjuhën e shifrave duhet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of