Turizem ne Orikum

01/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga AFëRDITA SELIMI Ne nje nga ditet e ketij marsi u gjenda ne zyren e Kanan Brahos, qe pothuajse prej nje viti, drejton Bashkine e Orikumit. Nje pamje te mire e me te sistemuar kishte zyra e tij dhe e gjithe godina e punes se administrates, qe ai drejton gjithashtu. Ne fakt, kudo ne qytetin ne jug te vendit, prek dukshem nje infrastrukture rrugore te permiresuar. Zoti Braho me shpjegon se gjithçka permblidhet ne objektivat per zhvillimin e zones. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of