Turizmi do të përcaktojë pritshmëritë për këtë vit

03/05/2021 9:15 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintIntervistë me Andi Ballta, Drejtor i Përgjithshëm i Bankës Amerikane të Investimeve   Andi Ballta, Drejtor i Përgjithshëm i Bankës Amerikane të Investimeve thotë për revistën “Monitor” se banka e tij arriti nivele të larta të përfitueshmërisë dhe rritjes së aktiveve gjatë vitit 2020. Sipas tij, ABI Bank ka vazhduar të përmirësojë nivelin e përdorimit të aktiveve dhe të optimizojë shpenzimet në përputhje me aktivitetet më fitimprurëse. Z.Ballta mendon se sezoni turistik do të jetë përcaktues në pritshmëritë e rritjes […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of