Turizmi , Jo vetem MIReSERDHeT . ..por MIReSEJUGJETA!

02/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Sezoni turistik i veres ne Shqiperi eshte çelur zyrtarisht prej disa javesh, por pertej pergatitjeve te zakonshme ne kesi rastesh, te njesive hoteliere dhe njesive te tjera akomoduese, duket se çdo gje tjeter nuk leviz. Sezonin e kaluar qeveria shqiptare tha se Shqiperine e vizituan rreth 2 milion turiste (mes tyre edhe emigrante), dhe kete vit shpreson per me shume. Por, perveç nje spoti televiziv ku per here te pare Shqiperia reklamohet ne CNN, disa panaireve apo te tjera […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of