Video News Monitor

TUTORIAL PËR BIZNESIN E VOGËL

07/04/2020 7:16 PM 5 komente

Si të plotësojnë formularin e papunësisë, ato biznese të cilat janë të listuara si përfituese, prej ministrisë së shëndetsisë dhe mirëqënies sociale, në faqen e drejtorisë së përgjithshme të tatimeve!

5
Komente

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AnonymousLaertOrnelaAnonymous Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Laert
Guest
Laert

Ornela gjej nje emer tjeter pasi “tutorial” mund te jete i paqarte. “Udhezim” per shembull. Shendet.

Ornela
Editor

FALEMINDERIT PER SUGJERIMIN

Anonymous
Guest
Anonymous

ore seriozisht e ke me kete koment? “tutorial” perdoret ne gjithe boten dhe eshte fjala me e sakte per keto lloj videosh, mos na bej fanatikun e shqipes me fjale greke

Anonymous
Guest
Anonymous

Jam e regjistruar ne zyren e papunsis e pa pun.ku te aplikoj.a perfitoj pag papunsie.