Udhëzimi / Miratohen tarifat për shërbimet që INSTAT ofron

30/11/2020 9:02 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintShërbimet statistikore që do të ofrohen nga Instituti i Statistikave ndaj palëve të treta të interesuara do të jenë kundrejt tarifave të miratuara në udhëzimin e përbashkët të Ministrisë të Financave dhe INSTAT. Shërbimet e ofruara nga INSTAT me pagesë do të përfshijnë përpunim informacioni të detajuar nga databazat e brendshme, sipas kërkesës të të interesuarit, publikime të dedikuara për grupe të caktuara interesi dhe pagesat e stafit të pjesshëm të terrenit për mbledhje të dhënash, për anketat apo vrojtimet. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of