UET: Me mire reklama rnga brendar

15/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Universiteti Europian i Tiranes (UET) eshte ne prag te vitit te trete te aktivitetit akademik dhe e ndien veten ne rrugen e konsolidimit. Ne dy vitet e para, shkolla ka regjistruar rreth 650 studente, ndersa kete vit synon te kaloje shifren e 1 mije studenteve. Sipas rektorit, Prof.Asoc.Dr.Adrian Civici, shkolla po nderton nje emer te mire dhe, me shume se reklama, kontributin kryesor po e jep puna e bere me studentet aktuale. “Konkurrenca brenda tregut eshte […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of