Ulen çmimet e biletave

17/02/2020 10:04 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pas shumë vitesh me tarifa të kripura, që arrinin dhe 300 euro në një drejtim në periudhën e verës, shqiptarët kanë mundësi që të gjejnë bileta të lira, nëse i prenotojnë më parë dhe sidomos në periudhën e sezoneve të ulëta. Biletat në një drejtim kushtojnë mesatarisht 30-70 euro drejt Italisë, mund të gjesh 50-100 euro edhe drejt Gjermanisë e Vjenës Por sërish në verë ato shtrenjtohen, sidomos në gjysmën e parë të gushtit drejt Rinasit dhe në gjysmën […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of