Ulja e taksave do të nxisë formalizimin

19/06/2017 3:09 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Majlind Lazimi, Lëvizja Socialiste për Integrim   Sa do të jetë efekti konkret në buxhet i uljes së taksave në katër vitet e ardhshme dhe si do të kompensohet ai?   LSI është e vërtetë se ka një platformë fiskale agresive, por realiste. Ne kemi në platformën tonë 3 ndërhyrje kryesore, që besojmë kanë një impakt të drejtpërdrejtë për qytetarët dhe bizneset. Deviza jonë është që sot kemi një barrë fiskale më të rëndë sesa mund të mbajë ekonomia […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of