Ulje drastike taksash

19/06/2017 3:14 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Dritan Shano, koordinator kombëtar, një nga hartuesit e programit   Në programin e saj, Partia Demokratike shfaqet mjaft agresive në uljen e taksave dhe rritjen e shpenzimeve. A mund të na jepni disa shifra se sa do të jetë efekti konkret në buxhet i uljes së taksave në katër vitet e ardhshme dhe si do të kompensohet ai? Komponenti fiskal i programit tonë për Republikën e Re është i mirëstudiuar, i konsultuar me ekspertizë cilësore gjermane dhe amerikane e, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of