Union Bank, bonuse per rezultate te mira

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Flet Enklita çibuku, Drejtore e Burimeve Njerezore Banka njeh faktin se suksesi i saj varet ne nje shkalle te larte nga punonjesit e angazhuar ne kete aktivitet. Per kete arsye vleresimi, shperblimi dhe motivimi i punonjesve marrin nje rendesi te veçante. “Vleresimi i punonjesve behet ne baze vjetore, duke vleresuar realizimin e objektivave te vene ne fillim te vitit, duke evidentuar pikat e forta dhe elementet per permiresim e punonjesit si dhe nevojat per trajnim. Sistemi i vleresimit permban […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of