Union Bank: Me BERZH, me konkurrente ne Retail

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Union Bank (UB) nenshkruan marreveshjen me Banken Europiane per Rindertim dhe Zhvillim (BERZH), e cila hyn si investitore me 12.5% te aksioneve ne UB. Kreu i BERZH: Ne besojme se bashkepunimi me BERZH do te beje te mundur qe UB te konkurroje suksesshem ne tregun retail Banka Europiane per Rindertim dhe Zhvillim (BERZH) ka hyre si investitore me 12.5% te aksioneve ne banken me kapital shqiptar, Union Bank (UB), veprim qe pritet te kontribuoje pozitivisht ne drejtim te rritjes […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of