Union Bank, tani me Master Card dhe Maestro

28/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Zhvillimet ne tregun bankar gjate viteve te fundit kane favorizuar shtimin e perdorimit te kartave elektronike nga klientet. Per te ofruar sherbim me te plote te pagesave elektronike per klientet e tyre, shumica e bankave jane bere pjese e organizatave te medha nderkombetare te rrjetit te pagesave elektronike, Visa dhe Master Card. Banka me e re anetare e ketyre rrjeteve eshte Union Bank, qe tashme eshte bere pjese e organizates Master Card. Kjo do t’u lejoje klienteve te Union […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of