Urat e biznesit

06/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTregjet ne zhvillim, me ritmet e tyre te larta te rritjes, mbeten nje rprer e mire per kompanite italiane Teksa vendet e Ballkanit sa vijnë e po bëhen një partner i rëndësishëm biznesi për kompanitë italiane, edhe bankat në shtetin italian po i kushtojnë më shumë vëmendje promovimit të firmave italiane jashtë kufijve kombëtarë. Grupi italian “IntesaSanpaolo” (që ka degë dhe në Shqipëri, Kroaci, Serbi, Bosnjë) ka prezantuar javën e kaluar në Padova të Italisë shërbimin e ndërkombëtarizimit të biznesit, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of