Urban Cowboy

13/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Marka Dodge përfaqëson në imagjinatën kolektive pasionin dhe fuqinë e vërtetë: ajo mbart mbi supe trashëgiminë e 90 vite suksesesh automobilistike që arritën pikun me modele si Charger, Challenger apo Viper. Me të njëjtat gjene karakterizuese si modelet e tjera të markës, Caliber futet në një nga segmentet më konkurruese të momentit duke u mbështetur në pamjen e veçantë, fuqinë dhe karakterin e fortë të markës Dodge, të gjitha të përmbledhura në një makinë kompakte me pesë dyer. Caliber […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of