Ushqimet e zgjedhura me vdekjeprurese ne bote

13/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Disa njerëz janë vërtet të kujdesshëm për ushqimet që hanë, mundohen të ulin sasinë e sheqernave dhe yndyrave në mënyrë që të kenë jetë të shëndetshme, ndërsa të tjerë nuk duan t’ia dinë dhe ngopen me lloj-lloj ushqimesh jo të shëndetshme. Por ka dhe disa njerëz që rrezikojnë jetën për një dozë adrenaline dhe për shije që u duken të parezistueshme. Disa nga shijet vdekjeprurëse në botë: Cassava Cassava Të korrat e Cassava-s janë të zakonshme në Afrikë dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of