“Vaksinimi në botë ka rritur shpresat, por 2021 sërish përpjekje për mbijetesë”

22/02/2021 10:22 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Jeta Hoxha, agjente turizmi “Union Travel”    Nisja e programit të vaksinimit, në shumë vende të botës, ka ngjallur shpresën për një rikthim në normalitet, por kjo rrugë duket ende e gjatë. Jeta Hoxha, agjente turizmi pranë “Union Travel” shprehet se edhe ky vit, ashtu si ai që lamë pas për tregun e agjencive turistike dhe sektorin e turizmit në përgjithësi, do të jetë një përpjekje për mbijetesë. Hoxha pohon se turizmi vendas ka dhënë ndikim të vogël pozitiv, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of