Valixhet gati për pushime…

24/06/2019 2:43 PM 0 komente

Destinacione tradicionale e të reja, paketat ‘all inclusive’ që ofrojnë komoditetin e mjaftueshëm. Prej vitesh këto janë zgjedhjet për pushimet e shqiptarëve jashtë shtëpisë. Spanja dhe Portugalia janë trendi i ri, por nuk mbeten pas as vendet ekzotike. Agjencitë turistike janë optimiste për ecurinë e prenotimeve, ne mes të alternativave gjithnjë e më të larmishme, pavarësisht situatës politike të paqartë…   Nga Deada Hyka   Vera 2019 zyrtarisht ka nisur. Të shumtë janë ata që kanë planifikuar herët ditët e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of