Vendet, ku njerëzit kalojnë më shumë dhe më pak kohë në rrjetet sociale

29/06/2020 9:58 AM 0 komente

Njerëzit, në tregjet në zhvillim, e kalojnë pjesën më të madhe të kohës në rrjetet sociale   Mesatarisht, përdoruesit e internetit në mbarë botën shpenzojmë çdo ditë 2 orë e 23 minuta në rrjetet sociale, edhe pse tendencat variojnë shumë nga njëri vend në tjetrin. Në thuajse gjysmën e tregjeve të marra në analizë nga Global Web Index, në tremujorin e parë 2019, përdorimi i rrjeteve sociale është reduktuar ose është rritur krahasuar me të dhënat e 2018. Njerëzit, në […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of