Vendimi / Shtyhet sërish afati i rivlerësimit të banesave

14/12/2020 8:02 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKëshilli i Ministrave ka vendosur në mbledhjen e fundit që të shtyjë sërish afatin e rivlerësimit të pasurive të paluajtshme. Teksa ky afat përfundonte më 31 dhjetor 2020, është shtyrë për më 30 shtator 2021. Kjo është hera e dytë që afati shtyhet. I parashikuar fillimisht që të mbyllej në 30 tetor të këtij viti, qeveria vendosi që periudha të zgjatej deri në fund vit dhe tashmë të gjithë ata të cilët duan të bëjnë rivlerësimin e pasurive të paluajtshme […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of