Veri e jug bashkohen ne Tirane

17/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Rreth 25 produkte të tjera shqiptare do t’i bashkëngjiten së shpejti stendave të supermarketeve në Shqipëri. Produktet, të gjitha nën vulën “Garancia Shqiptare”, që garanton konsumatorin për origjinalitetin e prodhimeve, do të zënë një “vend” të veçantë në supermarketin “Mercator”, por edhe në rrjete të tjera të tregtimit me pakicë. Produktet, që janë pjesë e nismës së projektit SASA në Shqipëri, përfshijnë frutat dhe perimet e freskëta, reçelrat, mjaltë, vaj ulliri, çajra, gështenja, kërpudhat e thata, jufkat si dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of