Vetem 500 ekzemplare me rastin e 10-vjetorit

19/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Mercedes Klasi A Edicioni 10. Pajisje ekstra dhe ngjyra me tonalitet special për serinë e limituar me rastin e 10 vjetorit të modelit. Do të realizohet vetëm në 500 ekzemplarë me ngjyrën e re metalizato gri (malore)  ose të zezë cosmo për të festuar 10 vjetorin e Klasit A Mercedes. Ky model special karakterizohet nga pajisje të veçanta që e kompletojnë më së miri mjetin. Ndër pajisjet seri përfshihet edhe navigatori satelitor Comand APS, tavani panoramik me fletë dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of