Veza e surprizave

09/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint E prodhuar në Evropë dhe e gjatë pak më shumë se katër metra, kjo është makina e re kompakte e Kia. Modeli i ri Venga është komod edhe për pesë persona dhe ka një kabinë mjaft praktike falë sedijes së pasme që lëviz në gjatësi. Risia më e madhe është garancia e re e ofruar nga Kia, 5 vjet ose 150.000 kilometra. Koreanëve të Kia-s nuk u mjaftonte më vetëm modeli Soul për të treguar cilësinë e arritur nga […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of