Vezhgim-efekte: Bukuria nuk njeh krize

30/06/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kirurgjia plastike dhe shërbimet estetike janë ndër sektorët e pakët që nuk janë prekur nga efektet e krizës në vend. Tregu është ende i pangopur nga oferta e shërbimeve, ndërsa dëshira për t’u kujdesur për veten rritet. Dyfishohen ndërhyrjet estetike, ndërsa qendrat estetike kanë rritur me 20% aktivitetin e tyre. Nga Albana MUçAJ Që prej gjysmës së dytë të vitit të kaluar kemi dëgjuar të ankohen në mënyrë të vazhdueshme për rënie të kërkesës së konsumatorëve përfaqësues të pothuajse […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of