Vit i ri, fytyre e re

09/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintEdhe per makinen kompakte japoneze erdhi koha per nje rmakijazhr. Rishikimit te pamjes se jashtme i shtohet edhe permiresimi i kabines, tashme me moderne dhe funksionale. Motore me ekologjik dhe vemendje e vecante per reduktimin e konsumit. Deri para pak kohësh kompanitë e automobilave kujdeseshin që të mos dilnin informacione për modelet e ardhshme, për të mos penguar shitjen e modeleve aktuale; kjo logjikë duket se tashmë është hedhur poshtë tërësisht: me sa duket kompanitë kërkojnë të “prenotojnë” klientët e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of