Vjeshta gjermane, pak vend për ekonomi

02/10/2017 11:29 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintReklama e Tetorit Gjerman të këtij viti shihet lehtësisht në rrugët e kryeqytetit, si për të treguar, përmes shpalosjes së programit të saj, se në të gjen atë që njerëzit e duan me një lexim në rrugë: koncerte, filma, ekspozita; pak konferenca e takime. Mjafton t’i hedhim një sy për të kuptuar se aty gjenden pak (aspak) aktivitete të fushës së ekonomisë. Edhe në ditën e prezantimit të “30 vjet rivendosje e marrëdhënieve diplomatike midis Gjermanisë dhe Shqipërisë”, ambasadorja gjermane, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of