Vodafone Albania: Te paret qe ulem tarifat

09/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ecuria e kompanisë gjatë vitit 2007 Përgjatë aktivitetit të saj në Shqipëri, Vodafone Albania ka rritur performancën e saj të biznesit, duke qenë një prej kompanive kryesore që kontribuojnë në mënyrë domethënëse në ekonominë shqiptare. Kompania Vodafone Albania ka rekrutuar punonjësit dhe ekspertizën më të mirë në vend dhe ka trajnuar e promovuar profesionalisht punonjësit e saj, duke u bërë një prej vendeve të punës më të preferuar dhe më të admiruar për shqiptarët. Konkretisht, gjatë vitit 2007, të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of