Volkswagen Beetle

09/07/2012 10:41 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintRikthimi i “Brumbullit” Linja më agresive dhe më shumë hapësirë në kabinë për një nga ikonat e Volkswagen Rikthimi në jetë i Volkswagen Beetle është shumë i afërt. “Brumbulli” i mijëvjeçarit të tretë, që zyrtarisht është quajtur The Beetle, ka mbërritur dhe sjell me vete një interpretim të ri të formave të harkuara që karakterizonin modelin e vitit 1998 dhe versionin e rishikuar të vitit 2006. Adhuruesit shqiptarë të këtij modeli rinor do të duhet të presin vjeshtën e këtij […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of